Časopis proZUŠ

Ročník 2015/2016

číslo 4 - prosinec

proZUS_2015-2016_4_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 3 - listopad

proZUS_2015-2016_3_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 2 - říjen

proZUS_2015-2016_2_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 1 - září

proZUS_2015-2016_1_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

Ročník 2014/2015

číslo 10 - červen

proZUS_2014-2015_10_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 9 - květen

proZUS_2014-2015_9_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 8 - duben

proZUS_2014-2015_8_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 7 - březen

proZUS_2014-2015_7a_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 6 - únor

proZUS_2014-2015_6_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 5 - leden

proZUS_2014-2015_5_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 4 - prosinec

proZUS_2014-2015_4_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 3 - listopad

proZUS_2014-2015_3_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 2 - říjen

proZUS_2014-2015_2_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

číslo 1 - září

proZUS_2014-2015_1_pro_cteni_uvod.jpg Číst Tisknout

Podporují nás tito lidé

  Jméno a příjmení Základní umělecká škola Částka
1  
2 Bořek Lubor Základní umělecká škola Police nad Metují, okres Náchod  
3 Karel Kincl Základní umělecká škola Chrudim  
4 Mgr. Šárka Brychová Základní umělecká škola Brno, Slunná, příspěvková organizace  
5 Sailerová Milena Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov  
6 Mgr. Valerie Vacková Základní umělecká škola, Velešín, U Hřiště 527  
7 Konůpka Roman Základní umělecká škola Vsetín  
8 Fialová Dagmar Základní umělecká škola A. Muchy Ivančice, příspěvková organizace  
9 Bohumil Kratochvíl Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov  
10 Pavel Kováříček Základní umělecká škola, Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492  
11 Mgr. Jana Zachovalá Základní umělecká škola Velké Bílovice, okres Břeclav, příspěvková organizace 1 000 Kč
Děkujeme!
12 Mgr. Magda Marková Základní umělecká škola Harmony, o.p.s.  
13  
14 Chlebníčková Eva Základní umělecká škola Brno, Veveří, příspěvková organizace  
15 Luboš Harazin Základní umělecká škola, Kralupy nad Vltavou, okres Mělník, příspěvková organizace  
16 Mgr. Pavel Vaňkát Základní umělecká škola Moravská Třebová  
17 Ivo Lacný Základní umělecká škola, Příbor, Lidická 50, příspěvková organizace  
18 Mgr. Lucie Gregorovič Fárová DiS. Základní umělecká škola JITRO Hradec Králové  
19 Bc. Kateřina Egermaierová Základní umělecká škola Václava Vačkáře Zbiroh, příspěvková organizace  
20 Hana Navrátilová Základní umělecká škola, Pozořice, okres Brno - venkov  
21 Heřmánková Ivana Základní umělecká škola Marie Podvalové, Praha 9 - Čakovice, Cukrovarská 1  
22 BcA. Radek Hanuš, DiS. Základní umělecká škola Karla Halíře Vrchlabí  
23 Roman Petřík Základní umělecká škola, Odry, příspěvková organizace  
24 Demela Jindřich Základní umělecká škola, Klobouky u Brna, okres Břeclav  
25 Mgr. Nemrava Stanislav Základní umělecká škola Uherské Hradiště  
26 Jiří Vrbka Ing. Základní umělecká škola, Mikulov, okres Břeclav  
27  
28 Robert Kukla Základní umělecká škola, Střelice, okres Brno - venkov  
29 Matonogová Vlasta Základní umělecká škola, Rychvald, Orlovská 495, příspěvková organizace  
30 Mgr. Jana Válová Základní umělecká škola, Tachov, Rokycanova 1  
31 Lenka Šimerová Základní umělecká škola, Vítkov, Lidická 639, příspěvková organizace  
32 Zíka Přemysl Základní umělecká škola Březnice, Náměstí 2  
33  
34 Bc. Sochor Jaroslav Základní umělecká škola Litvínov, Podkrušnohorská 1720, okres Most  
35  
36 Mgr. Adamíková Alena Základní umělecká škola A PLUS, spol. s r.o.  
37 Nikola Závadová Základní umělecká škola, Náchod, Tyršova 247  
38 Mgr. Ivana Černá Základní umělecká škola R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem, náměstí T. G. Masaryka 83  
39 Hana Jánská Základní umělecká škola Františka Sušila Rousínov, Sušilovo náměstí 14  
40 BcA. Gabriela Kovaříková Základní umělecká škola A. Kašpara Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace  
41 Bc. Jan Hrovatitsch Základní umělecká škola Štětí, Horova 26  
42 Hofman Petr Bc. Základní umělecká škola Rožnov pod Radhoštěm  
43 Bc. Martin Beneš Základní umělecká škola Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč  
44 Mgr. Štěřík Norbert Základní umělecká škola Holýšov, Školní 96  
45 Chuda Mojmír Základní umělecká škola, Hranice, Školní náměstí 35  
46 Bednář Bohumír Základní umělecká škola Buštěhrad, okres Kladno  
47 J. Provazník KVD DAMU  
48 Filina Michal, dipl. um. Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem  
49 Jana Sapáková Základní umělecká škola Vítězslavy Kaprálové Brno, příspěvková organizace  
50 Anna Skácelíková soukromá osoba 300 Kč
Děkujeme!
51 Milena Kejhová Soukromá základní umělecká škola - Škola pro radost v.o.s.  
52 Slováková Monika Základní umělecká škola Luhačovice  
53 Píha Pavel Mgr. Základní umělecká škola Karla Komzáka  
54 MgA. Matouš Řeřicha Základní umělecká škola, Třeboň, Hradební 24  
55 Markéta Přikrylová soukromá osoba  
56 Jakúbková Jana Mgr. Základní umělecká škola Slavičín  
57 Lenka Zouharová Základní umělecká škola, Oslavany, okres Brno - venkov  
58 Jana Milotová Základní umělecká škola Kroměříž  
59 Daniel Příkaský soukromá osoba  
60 doc. PhDr. Jiří Kopecký, Ph.D. Základní umělecká škola Choceň  
61 Smutný Aleš Základní umělecká škola, Veselí nad Moravou, okres Hodonín  
62 MgA. Ondřej Čada Základní umělecká škola Jevíčko  
63 Bc. Tomáš Uhlíř Základní umělecká škola Jeseník  
64 Bc. Gauseová Šárka Základní umělecká škola Ivana Kawaciuka, Duchcov, příspěvková organizace  
65 Ing. Václav Horský Základní umělecká škola Bohuslava Martinů, Havířov - Město, Na Schodech 1, příspěvková organizace  
66 Mgr. Dáša Nesvedová Soukromá základní umělecká škola Trnka o.p.s.  
67 Bc. Romana Musilová Základní umělecká škola Bystré, okres Svitavy  
68 Mgr.Zbyšek Fialka Soukromá základní umělecká škola Orphenica, spol. s r.o.  
69 Mgr. Jiří Zabystrzan Základní umělecká škola, Třinec, Třanovského 596, příspěvková organizace  
70 Hloch Jiljí Mgr. Základní umělecká škola Bedřicha Kozánka, Přerov  
71 Miroslava Raková Základní umělecká škola Jirkov, Chomutovská 267, okres Chomutov  
72 Mgr. Zahořová Iva Základní umělecká škola Staňkov, příspěvková organizace  
73 Včelák Milan Základní umělecká škola, Votice, Malé náměstí 362  
74 Malinová Marie dipl. um Základní umělecká škola Dobroslava Lidmily Ostrava-Svinov  
75 Milena Vernerová Základní umělecká škola Velvary, okres Kladno  
76 Jiří Beneš Základní umělecká škola, Mladá Boleslav, 17. listopadu 1325  
77 Bc. Jan Machander Základní umělecká škola, Nový Jičín, Derkova 1, příspěvková organizace  
78 Zlámalová Hana Mgr. Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Lipník nad Bečvou, Havlíčkova 643  
79 Lenka Šoborová  
80 Josef Mestl Základní umělecká škola Antonína Dvořáka, Příbram III, Jungmannova 351  
81 Severová Vladimíra Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428  
82 Svobodová Alena Základní umělecká škola Horšovský Týn, Sady Petra Bezruče 101  
83 Mgr. Esterka Stanislav Základní umělecká škola Dolní Bojanovice, příspěvková organizace  
84 Turek Václav Základní umělecká škola Josefa Suka Benešov, Žižkova 471  
85 Muroň Ladislav Základní umělecká škola Frýdek-Místek, Hlavní třída 11  
86 MgA. Balaštík Rostislav Základní umělecká škola Alfonse Muchy Letohrad  
87 Vladimíra Křenková Základní umělecká škola Sedlčany, Šafaříkova 428  
88 Mgr. art. František Machač Základní umělecká škola Karla Malicha  
89 Niedobová Eva Základní umělecká škola Pavla Josefa Vejvanovského, Hlučín, příspěvková organizace  
90 PaedDr. Švepešová Alena Základní umělecká škola, Český Krumlov, Kostelní 162  
91  
92 Blažková Vlasta Bc. Základní umělecká škola Františka Antonína Šporka  
93 Libor Mikl Základní umělecká škola MORAVA, spol. s r.o.  
94 PhDr. Jaroslav Bayer Základní umělecká škola Brandýs n. L. - Stará Boleslav  
95  
96 Taufer Jiří Mgr. Základní umělecká škola, Rýmařov, Čapkova 6, příspěvková organizace  
97 Ilona Tichá Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace  
98 Tuula Sivula-Vacek Základní umělecká škola B. Jeremiáše, České Budějovice, Otakarova 43  
99 Denisa Šudrlová Základní umělecká škola Vsetín  
100 Jakub Jelínek Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Kamenický Šenov  
101 Lenka Machová Základní umělecká škola, Slaný, Politických vězňů 1160  
102 Irena Bandriová Základní umělecká škola Uherský Brod  
103 Libor Ščerba Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1/1100 B  
104 Mgr. Jana Frišová Základní umělecká škola Dolní Újezd, okres Svitavy  
105 Jiří Jablunka Základní umělecká škola Zdounky  
106 Kamila Poláková Základní umělecká škola Hulín  
107 Josef Kuneš Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Domažlice, příspěvková organizace  
108 MgA. Jana Jelínková Základní umělecká škola Františka France, Slavkov u Brna, okres Vyškov  
109 Vlasta Tarčová Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace  
110 Vilma Urešová Základní umělecká škola, Opočno, Trčkovo náměstí 10  
111 MgA. Pavla Hošková Základní umělecká škola Roberta Schumanna Aš  
112 MgA. Milada Borovičková Základní umělecká škola B-Art  
113 Mgr. Iveta Sinkulová Základní umělecká škola Říčany  
114 Eva Matoušková, DiS. Základní umělecká škola A. M. Buxton, Úpice  
115 Havlová Martina Základní umělecká škola Karolinka, okres Vsetín  
116 Eva Znojemská Bc. Základní umělecká škola Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace  
117 Bc. Klementová Dagmar Základní umělecká škola Bučovice  
118 Stanislava Juchelková Česká školní inspekce  
119 Blanka Rejmanová Základní umělecká škola, Kladno, 5. května 1870  
120 Mgr. Zdeňka Křížková Základní umělecká škola Králíky  
121 Beneš Jan Základní umělecká škola Ústí nad Labem-Neštěmice, Národní 209, příspěvková organizace  
122 Mgr. Šabková Alena Základní umělecká škola, Strakonice, Kochana z Prachové 263  
123 PaedDr. Dvořák Josef Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc, Na Vozovce 32  
124 Mastná Dagmar Základní umělecká škola Stod, okres Plzeň-jih  
125 Jaroslav Sypěna předseda spolku přátel ZUŠ B. Kozánka, Přerov  
126 Miroslav Lukeš Gymnázium a Základní umělecká škola, Šlapanice, Riegrova 17  
127 Alena Zdražilová Základní umělecká škola, Luže, okres Chrudim  
128 Bc. Josef Vondráček Soukromá základní umělecká škola Music Art v.o.s.  
129 PhDr. Pavel Sonda Základní umělecká škola, Chlumec nad Cidlinou  
130 Erika Krtková Klavírní škola HARMONY  
131 Klára Kolajová Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště  
132 Mgr. Jana Polnická Základní umělecká škola F. I. Tůmy, Kostelec nad Orlicí, Tyršova 17  
133 Mgr. Irena Molíková Základní umělecká škola, Soběslav, Školní náměstí 56  
134 Kuthanová Věra Základní umělecká škola F. Pišingera, Trhové Sviny  
135 MgA. Vojtěch Maděryč Základní umělecká škola Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Janderova 165/II.  
136 Mgr. Vít Pavlík Základní umělecká škola Volary, okres Prachatice  
137 Jana Kvěšová Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace  
138 Jan Zapf dipl.um. Základní umělecká škola Horní Slavkov, okres Sokolov  
139 Petra Slavíková Základní umělecká škola Heleny Salichové, Ostrava - Polanka n/O, 1.května 330, příspěvková organizace  
140 Monika Strbačková Křenková Základní umělecká škola Vsetín  
141 Lenka Skrovná Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov  
142 Ing. Antonín Vacek Základní umělecká škola F. L. Gassmanna, Most, Obránců míru 2364, příspěvková organizace  
143 Jiřina Bělíková Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1  
144 Eva Čížková Základní umělecká škola, Praha 9, Ratibořická 30  
145 Martina Kubicová Základní umělecká škola Vladislava Vančury, Háj ve Slezsku, příspěvková organizace  
146 Stanislava Matušková Základní umělecká škola Boskovice, příspěvková organizace  
147 Monika Hejdová Základní umělecká škola Edvarda Runda, Ostrava - Slezská Ostrava, Keltičkova 4, příspěvková organizace  
148 Jana Kozubíková Základní umělecká škola, Potštát 36  
149  
150 Marie Javůrková Základní umělecká škola J. B. Foerstera, Jičín, Valdštejnovo náměstí 1  
151 Iveta Poslední Základní umělecká škola Kraslice, okres Sokolov  
152 Bomumil Polívka Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně  
153 Markéta Tulejová Základní umělecká škola J. A. Komenského, Studénka, příspěvková organizace  
154 Eliška Chaloupková Základní umělecká škola Josefa Slavíka, Hořovice, Palackého náměstí 253  
155 Hana Bartošová Základní umělecká škola Jaroslava Kvapila Brno, příspěvková organizace  
156 Jana Hoňková Základní umělecká škola, Klimkovice, Lidická 5, příspěvková organizace  
157 Ludmila Březinová Základní umělecká škola Františka Stupky, Sušice, Lerchova 255, okres Klatovy 300 Kč
Děkujeme!

Chcete, aby vydávání časopisu proZUŠ pokračovalo? Chcete i Vy vyjádřit podporu časopisu proZUŠ? Chcete i Vy být součástí tohoto projektu? Pošlete e-mail na adresu redakce@prozus.cz s předmětem ANO.